Advil Bruis 400 mg met citroensmaak

Geplaatst op: 25-11-2010

Advil Bruis 400 mg met citroensmaak

Advil Bruis 400 mg met citroensmaak is een geneesmiddel en bevat 400 mg ibuprofen. Door de bruistablet op te lossen in water is het makkelijker in te nemen.

Microkristallen

Advil Bruis 400mg Ibuprofen werkt 4x sneller dan een normale Ibuprofen 400mg tablet en tot 8 uur lang. De microkristallen zorgen voor een versnelde opname van de werkzame stof waardoor je sneller verlicht bent van de pijn. Advil Bruis bevat 400mg Ibuprofen en is daardoor een snelle en krachtige oplossing bij gewrichtspijn, rugpijn, reumatische pijn, milde gediagnosticeerde artrose, menstruatiepijn en spierpijnen.

Dosering

Gebruik maximaal 3 maal daags 1 tablet. Voor volwasenen en kinderen vanaf 12 jaar.

Advil Bruis 400 mg met citroensmaak is een geneesmiddel, lees voor gebruik de bijsluiter.

Meer artikelen

Schrijf u in voor de nieuwsbrief